Jachty żaglowe

Jachty żaglowe

Wynajem jachtów na Mazurach to alternatywa wobec zakupu własnej łodzi czy żaglówki. Na podstawie umowy czarterowej, wypożyczamy preferowaną przez klienta łódź na określony czas. Żeglarstwo jest świetną formą wypoczynku i relaksu zarówno dla całej rodziny, jak i paczki znajomych. Od kilkunastu lat naszej działalności wielu naszych Gości przekonało się, że możliwość spędzenia urlopu blisko natury, z dala od zgiełku i hałasu dużych miast daje właśnie czarter jachtów. Mazury są dla żeglarzy idealnym miejscem. Jeśli planujesz wynajem jachtów na Mazurach w sezonie lub podczas długiego weekendu, warto zarezerwować termin z większym wyprzedzeniem. Kolejnym krokiem jest wybór jachtu. Proponujemy jachty żaglowe, motorowe dla osób bez patentu oraz super szybkie jachty Motorowe. Posiadamy między innymi modele takie jak: Tes 32, Maxus 33, Suncamper 30, Nautika 830, AM 555 oraz Galia 777. Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z żeglarstwem sięgnij po stabilne i bezpieczne jachty żaglowe, które mamy w swojej ofercie. Jeśli planujesz spędzić na wodzie nocleg w bardzo komfortowych warunkach warto rozważyć wynajem spacerowych jachtów motorowych. Jeśli szukasz adrenaliny polecamy duże i przestronne jachty motorowe. Nie masz patentu? nasza firma oferuje także wynajem jachtów motorowych bez patentu lub ze sternikiem.

Jesteśmy firmą rodzinną i właścicielami wszystkich jachtów, dzięki czemu możecie mieć pewność, że wszystkie są zadbane i utrzymane w dobrym stanie. Wynajmem jachtów zajmujemy się już od 12 lat, dzięki czemu mamy stałe grono zadowolonych klientów. Każdorazowo przed wydaniem jachtu sprawdzamy jego stan techniczny. Oddajemy w ręce klientów starannie wyczyszczone jednostki, które zapewnią komfort i wygodę podczas wodnej przygody.

Czarter jachtów Mazury - oferujemy wynajem nowoczesnych, zadbanych i bardzo dobrze wyposażonych jachtów żaglowych. Poniżej żaglówki do wynajęcia na Mazurach.

Antila 33 - czarter. To propozycja dla osób, które lubią luksus i nowoczesność, a jego wyposażenie zadowoli wymagających żeglarzy m.in.: dwa koła sterowe, ster strumieniowy. Jacht polecamy nawet 10-osobowym załogom, wyposażony jest w 3 dwuosobowe zamykane, oddzielne sypialnie. Antila 33 to nowy jacht w naszej ofercie, dostępny od sezonu 2018.

Dowiedz się więcej
Jacht żaglowy TES 32 Czarter jachtu Tes 32 polecamy załogom ceniącym sobie wysoki komfort oraz intymność podczas rejsu - jest to możliwe dzięki bardzo obszernemu wnętrzu i trzem zamykanym, oddzielnym kabinom. Jacht przystosowany jest do bezpiecznej żeglugi nawet 10 osobowej załogi. Prowadzenie jachtu wspomaga ster strumieniowy. 

Dowiedz się więcej 
Czarter jachtu na mazurach Jacht Maxus 33 jest bogato wyposażony, ma starannie wykonane wnętrze i przeznaczony jest do żeglugi dla 8 - 10 osób, posiada 3 oddzielne i zamykane kabiny. Jacht wyposażony jest w ster strumieniowy.

Dowiedz się więcej